Informácie iba cez telefón a mail

Na stránke nitra.eu sa dozviete, aké podujatia sa presunuli do online priestoru.

 

S príchodom pandémie koronavírusu sa život na Slovensku zmenil takmer zo dňa na deň. Bolo pre nás prirodzené chodiť za zábavou, na koncerty, na športové podujatia. Dnes sa naše potreby zúžili na udržanie zamestnania, fyzického a psychického zdravia a čakanie, kedy to celé prejde.

Turistické informačné centrum je od vypuknutia pandémie síce zatvorené, ale aj napriek tomu poskytuje informácie telefonicky na číslach 037 16186, 037 7410 906, 0904 173 384, mailom info@nitra.sk a prostredníctvom www.nitra.eu  alebo prostredníctvom sociálnych sietí.

„Na  FB profile Turistického informačného centra Nitra pravidelne zverejňujú minikvízy z Nitry, aby sa ľudia zabavili a možno objavili aj nové zákutia mesta,“ uviedla Terézia Zaujecová, zastupujúca vedúca odboru miestneho rozvoja a cestovného ruchu na Mestskom úradu v Nitre.

TIC oslovil sprievodcov, ktorí verejnosť pozývajú na zaujímavé miesta v Nitre.  V týchto dňoch si môžete pozrieť video o chrenovskom kostole svätého Martina a jeho areáli, ktoré nahrala Eva Stanová, sprievodkyňa Turistického informačného centra Nitra.

 

Ľudmila Synaková

Popiska k fotke: Na fotke budova mestského domu, v ktorom je na prízemí TIC Nitra.

foto: nitra.eu

Dátum vytvorenia: 30.04.2020  11:07
Dátum aktualizácie: 30.04.2020  11:08